Такси "Студент" Умань

  • Стоимость проезда по городу: звоните!
  • Парк автомобилей: иномарки и отечественные автомобили
  • Заказ машин с детским креслом
  • Заказ машин с кондиционером
  • Режим работы такси Студент: круглосуточно
  • Рейтинг:

Все такси Умани

* Уважаемые пассажиры, стоимость проезда и перечь услуг указанных на сайте, носит ознакомительный характер. Точную цену поездки и список актуальных услуг узнавайте по телефонам.

Любов 02.05.2021 11:27
У таксиста не было сдачи. Послал меня в дождь менять деньги. Хотя это не мои проблемы, он предоставляет услуги,а мое дело их оплатить, все остальное меня волновать не должно и я точно не должна бегать менять деньги. Потом ещё и нагрубил.
Ігор 17.08.2020 02:41
Багаторазово користувався такі "студент", все терпимо: час прибуття, комфорт, ціна. Але останнього разу нагрубив диспетчер, казала тітонька, щоб я все життя ходив пішки. Шкода її, мабуть невдалий день, але я більше не хочу її чути.
Вікьлрія 30.12.2019 15:18
Зателефонував до диспетчера,щоб замовити таксі, (я не місцева) мені на хамили, через те що я не знала точної адреси і кинули трубку. Через хвилину коли я сказала точну адресу, мені сказали що, вільних машин немає і теж кинули слухавку. Я обурена обслуговуванням деспетчира!!! Більше ніколи не буду користуватися послугами цієї фірми. Дякую. P. S. ЗРОБІТЬ ВИСНОВКИ Я ТАКА НЕ ПЕРША
Виктория 24.06.2019 21:32
Завжди користувалась іншими таксі Умані, але цього разу викликала цей "Студент". Всі кажуть, що ціни тут меньші, але беруть так само, але ти їдеш в якихось напіврозвалених машинах, де навіть вікна толком не закриваються, говориш з хамами-диспетчерами і неадекватними таксистами. Але це не найстрашніше. Сьогодні їхала з одного села в інше, відстань між ними кілометрів 8. По-перше на дис петчерській нпе спитали куди їдемо, подумала, ну ок , вже таксисту скажу. Потім, таксисто навіть не спитав куди їдемо. Просто поїхав в сторону Умані, а коли я сказала що в інше село, то збісився, почав впарювати щось про двойний тариф між селами. Диспетчер після його двінка їй теж. От така схєма афігєть
Петро 16.03.2017 16:42
Нормальне таксі.Оператори уважно вислухають,ввіч ливі,якщо немае машини культурно вибачаються.Водіі завжди привітливі,підп римують розмову на любу тему.Машини прибувають протягом 5-ти хв.Завжди корстуюся ціею службою. Думаю,що попередні коментарі не відповідають дійсності.