"Домино" такси Умань

  • Стоимость проезда по городу: от 4.50 грн.
  • Оплата пластиковыми картами
  • Дополнительные услуги: доставка продуктов, цветов, лекарств; услуга "трезвыый водитель"(доставка Вас на Вашем автомобиле)
  • Режим работы Домино такси: круглосуточно
  • Рейтинг:

Все такси Умани

* Уважаемые пассажиры, стоимость проезда и перечь услуг указанных на сайте, носит ознакомительный характер. Точную цену поездки и список актуальных услуг узнавайте по телефонам.

Валерій літенко 15.05.2020 11:30
День добрий.я так розумію оголошеня перечитуються адміном.19.12.2019 дмитро написав повідомленя негативне.хотів би оспорити.так як даний водій був вихідний 18 і 19 число це поперше.по друге в нього найменший відсоток по здачі так як найкращі відгуки про авто та водія.і по третє той хто писав не розуміє що прога не може дурити клвєнта тобто в місті водій не може ніяк включити загородній тариф-це не реально.адмін доміно Літенко Валерій.0638783710.а інші бачу фейки.трохи не справедливо з відгуками
Дмитрий 19.12.2019 23:40
Добрый вечер.Вызвали такси Домино сегодня вечером.Приехал водитель на тойоте авенсис в универсале серого цвета ( номер 46) таксист начал хамить в дороге когда ему сделали замечание что он включил тариф за городом когда ехали по городу.На что он ответил в грубой форме что мы ничего не понимаем и плохо со зрением.Когда приехали по указанному адресу,указали что действительно указанный тариф за городом и считал счётчик как за городом.Водитель оказался хамом и пытался обмануть на что было смотреть жалко на данного водителя.Не рекомендую данное такси пока там работают такие как дурачки как этот!
Арина 27.02.2019 20:08
Прикро що в службі « доміно»таксі працюють жахливі люди !!! Водії грубіяни ! Викликала таксі , приїхала машина .. я сіла .. сказала адресу .. водій вирішив поїхати маршрутом яким він вирішив що краще для нього! На що я зробила зауваження і попросила поїхати іншою дорогою ! Це водієві дуже не сподобалось , він зупинив машину , вийшов , відкрив двері з моєї сторони і сказав - виходь тут !!! Отож Якщо ви вирішите скористатись цією службою , то чекайте на те - що вас висадять з машини посеред дороги !!! Причому За зауваження на яке маєте право !!!
Наталія 17.12.2018 18:54
Таксист виявився грубим, погрожував пасажирам, обзивав їх. Вперше таке бачили, дитина дуже злякалася. Поліція нічого не виправила. Також в машин фірми "Доміно" відсутні розпізнавальні знаки, лічильник. Дуже страшно їздити в таксі "Доміно".
Галина 19.12.2016 09:37
Чудовим ранком на день Св.Миколая мали бажання скористатися послугами таксі Доміно.Виклик прийняли ,але ні sms ,ні машини ми не дочекались.Після дзвінка з нагадуванням дівчина-оператор перестала відповідати на дзвінки.Ми замерзли чекаючи 30 хвилин на дворі та запізнились.Ніколи не скористаюсь послугами цієі фірми та нікому не порекомендую.