Такси "Транзит" Мукачево

  /tr>
  • Стоимость проезда по городу: звоните!
  • Парк автомобилей: иномарки и отечественные автомобили
  • Заказ машин с детским креслом
  • Заказ машин с кондиционером
  • Режим работы такси Транзит: круглосуточно
  • Рейтинг:

  Все такси Мукачево

  * Уважаемые пассажиры, стоимость проезда и перечь услуг указанных на сайте, носит ознакомительный характер. Точную цену поездки и список актуальных услуг узнавайте по телефонам.

  Ян 19.07.2020 00:02
  Замовили таксі, чекали 30 хвилин, приїхав таксист і максимально почав хамить за 9 км їзди взяв 110 грн, хоча попередній таксист брав за 26 км 240 грн і віз нас кілька разів! Заборонив нам включити свою музику! Аргументуючи це тим що немає шнура аукс, хоча сам сховав шнур в бардачок машини! Коли ми запитали за той шнур він сказав це зарядка на IPhone, коли ми запити за зарядку на IPhone він сказав в нього нема, якось не сходиться!!! + ми не переносимо запах сигарет і сигаретного диму, але він курив біля нас, коли ми сказали цитую: «вибачте але чи не могли б ви погасити сигарету» він відповів: « сигарети зара дорогі, вже мушу докурити!»
  НЕ рекомендую цю службу!!!!
  Жанна 17.06.2020 00:04
  Виберайте таксі транзит,сьогодн і замовила це таксі приїхала машина Ваз 2110,був ввічливий водій,чистий салон,приємний запах,поїздка була відмінна,водій їхав спокійно та прибув вчасно,звати його Юрій сіра десятка,в цей момент падав дощ,він взяв свій зонтик вийшов з машини,розкрив його і провів мене до підїзд,дуже гарно дякую службі ТРАНЗИТ за таких добрих таксистів і особливо дякую директорові за таких турботливих та відповідальних працівників
  Альона 25.11.2018 16:44
  Сьогодні 25.11.18 викликали таксі на вул.Купальну до Кольчина Латарична. Таксіст взяв з нас 110 грн і сказав що до нас їхати 8 кілометрів хоча насправді лише 5 км, ще й по данним тарифар 2 км по місту 50 наступні км по місту 7, 1 км за місто 10 , а він всі наступні рахував по 10 після перших двох. І звідки взялося 8 км! якщо я кожен день користуюся і їду з росвигова до кольчина за 80 а від сільверленда за 110 !!!!
  Рената 26.02.2018 10:52
  Сьогодні зранку 26.02.2018 визвала таксі щоб доїхати з дитиною до садочка.....ця неадикватна диспетчерка мало того що нагло розмовляла зі мною...незнаала де знаходиться ДНЗ № 18!..і через 5 хв.подзвонила до мене і в ДУЖЕ НАГЛІЙ ФОРМІ сказала"Девушка я шо маю ще дзвонити за вами щоб ви вийшли ви нормальні?!!!" і кинула трубку....я була просто в шоці...нікому не раджу цю службу..надійюсь всі коментарі що тут написані приймуть до уваги!
  Роман 19.12.2017 11:44
  Пользуемся транзитом по 3-5 раз в день (теперь больше не будем). Жена вызвала такси для родителей, они вышли и сели в подехавшую машину . Диспетчер сама сказала что можно выходить, а машина оказалась с Експрес (старшие люди , попутали). Диспетчер в грубой форме потребовала заплатить за ложный вызов. Жена заплатила, для нас это 40грн, а вот служба теперь потеряла от 200 до 500грн каждый день, что мы платили за услуги.
  Тарифа фиксированного нет, за одинаковое расстояние берут по разному.