Такси "Транзит" Мукачево

  /tr>
  • Стоимость проезда по городу: звоните!
  • Парк автомобилей: иномарки и отечественные автомобили
  • Заказ машин с детским креслом
  • Заказ машин с кондиционером
  • Режим работы такси Транзит: круглосуточно
  • Рейтинг:

  Все такси Мукачево

  * Уважаемые пассажиры, стоимость проезда и перечь услуг указанных на сайте, носит ознакомительный характер. Точную цену поездки и список актуальных услуг узнавайте по телефонам.

  Олександр 24.09.2021 13:20
  22.09.2021 Таксист відмовився від поїздки, оскільки у мене був багаж — 2 мішки сухого клею для плитки (запакований в фабричну упаковку). Сказав, що покласти в багажник не може, оскільки це може забруднити багажник!

  Також сказав, що за поїздку доведеться сплатити, оскільки його вже викликали.

  Шановний власник служби таксі, забезпечте будьласка водіїв килимками для багажнику, та поясніть їм, що їх робота це не просто під’їхати і відмовитись від поїздки, а довезти пасажирів і багаж до пункту призначення!
  Вика 18.09.2021 09:39
  Я пользуюсь такси транзит с момента появления этой службы. Нарадоваться не могла. Последние пол года просто ужас, машину ждёшь по 15, 20 минут, причём не предупреждают, что столько ждать. Диспетчера и водители хамят.Ваша служба накроет медным тазом с таким отношением к клиентам!!!!!
  Ян 19.07.2020 00:02
  Замовили таксі, чекали 30 хвилин, приїхав таксист і максимально почав хамить за 9 км їзди взяв 110 грн, хоча попередній таксист брав за 26 км 240 грн і віз нас кілька разів! Заборонив нам включити свою музику! Аргументуючи це тим що немає шнура аукс, хоча сам сховав шнур в бардачок машини! Коли ми запитали за той шнур він сказав це зарядка на IPhone, коли ми запити за зарядку на IPhone він сказав в нього нема, якось не сходиться!!! + ми не переносимо запах сигарет і сигаретного диму, але він курив біля нас, коли ми сказали цитую: «вибачте але чи не могли б ви погасити сигарету» він відповів: « сигарети зара дорогі, вже мушу докурити!»
  НЕ рекомендую цю службу!!!!
  Жанна 17.06.2020 00:04
  Виберайте таксі транзит,сьогодн і замовила це таксі приїхала машина Ваз 2110,був ввічливий водій,чистий салон,приємний запах,поїздка була відмінна,водій їхав спокійно та прибув вчасно,звати його Юрій сіра десятка,в цей момент падав дощ,він взяв свій зонтик вийшов з машини,розкрив його і провів мене до підїзд,дуже гарно дякую службі ТРАНЗИТ за таких добрих таксистів і особливо дякую директорові за таких турботливих та відповідальних працівників
  Альона 25.11.2018 16:44
  Сьогодні 25.11.18 викликали таксі на вул.Купальну до Кольчина Латарична. Таксіст взяв з нас 110 грн і сказав що до нас їхати 8 кілометрів хоча насправді лише 5 км, ще й по данним тарифар 2 км по місту 50 наступні км по місту 7, 1 км за місто 10 , а він всі наступні рахував по 10 після перших двох. І звідки взялося 8 км! якщо я кожен день користуюся і їду з росвигова до кольчина за 80 а від сільверленда за 110 !!!!